Ngjarje

 • Universitetin “Ukshin Hoti” e vizitoi një delegacion nga Universiteti i Shkencave Mjekësore nga Stambolli

  Universitetin “Ukshin Hoti” e vizitoi një delegacion nga Universiteti i Shkencave Mjekësore nga Stambolli

  25/02/2017 Lexo më shumë
 • Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli vizitoi Universitetin “Ukshin Hoti” në Prizren

  Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli vizitoi Universitetin “Ukshin Hoti” në Prizren

  Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli të premten ka vizituar Universitetin “Ukshin Hoti”, ku është takuar me Rektorin Prof. Dr. Ramë Vataj, stafin menaxhues dhe...

  24/02/2017 Lexo më shumë
 • Rektori Vataj priti në takim nënkryetarin e Komunës së Prizrenit, Lulzim Kabashi
  22/02/2017 - Rektori Vataj priti në takim nënkryetarin e Komunës së Prizrenit, Lulzim Kabashi

  Rektori i Universitetit “Ukshin Hoti” në Prizren, Prof. Dr. Ramë Vataj, të mërkurën ka pritur në takim nënkryetarin e Komunës së Prizrenit, Lulzim Kabashi. Në takim...

 • Urimi i Rektorit Vataj për 17 Shkurtin – Ditën e Pavarësisë
  16/02/2017 - Urimi i Rektorit Vataj për 17 Shkurtin – Ditën e Pavarësisë

  Rektori i Universitetit “Ukshin Hoti” në Prizren, Prof. Dr. Ramë Vataj, të gjithë qytetarëve, në veçanti studentëve, profesorëve dhe punonjësve të UPZ-së, ua uron...

Shiko të gjitha ngjarjet

Lajme

Shiko të gjitha lajmet
 • SEMS
 • UPz
 • BULETINET
 • FLETËPAGESAT